1260 prikrývky na keramické vlákna

1260 prikrývky na keramické vlákna

1260 Keramické prikrývky vlákien sú navrhnuté pre vynikajúcu tepelnú izoláciu v extrémnom priemyselnom prostredí. S maximálnou kontinuálnou prevádzkovou teplotou 1260 stupňov (2300 stupňov F) poskytujú tieto prikrývky výnimočný odpor tepla pri zachovaní vynikajúcej flexibility a trvanlivosti.
MOQ: 50 ROLLS
Zaslať požiadavku
Predstavenie výrobku
Opis

 

1260 Keramické vlákna sa vyrábajú obojstranným dierovaním ihlových komponentov do vlákien do vlákien a ich postrekovaním vysokoteplotnou taveninou. Stupeň prepletenia vlákien, odpor delaminácie, pevnosť v ťahu a povrchová rovinnosť sa po procese obojstranného vpichovania výrazne zvýši.
Prikrývka vlákien neobsahuje žiadne organické väzobné činidlo, ktoré zabezpečuje, aby bola prikrývka na izoláciu keramických vlákien vyrábateľná a stabilná za vysokých a nízkych teplotných okolností. Kombinuje odpor proti požiaru, tepelnú izoláciu a uchovávanie tepla bez použitia spojiva.

 

Funkcie

 

Vydrží až do 1260 stupňov (2300 stupňov F), ideálne pre pece, pece a kotly.
Minimalizuje straty tepla, zlepšenie energetickej účinnosti a znižovanie prevádzkových nákladov.
Udržiava integritu pri rýchlych zmenách teploty, čím zabraňuje trhlinám.
Ľahšie manipuluje a inštalovať v porovnaní s tradičnými žiaruvzdornými tehlami.
Funguje dobre v drsnom priemyselnom prostredí, vrátane kyslých/alkalických podmienok.
Spĺňa štandardy požiarnej bezpečnosti A1 a zabezpečuje bezpečnosť na pracovisku.
Znižuje čas zahrievania/ochladzovania, čím sa zvyšuje účinnosť procesu.

1260 ceramic fiber blankets

 

 
Aplikácia

1260 Keramické prikrývky vlákien sa široko používajú v odvetviach, ktoré si vyžadujú efektívne tepelné riadenie:
Izolácia pre výrobu ocele, skla a keramiky.
Tepelné zadržiavanie v tepelných elektrárňach.
Izolácia potrubia, stohy vo svetle a obloženie reaktorov.
Výfukové systémy a tepelné bariéry.
Kryty naberákov, žíhajúce pece.
Zálohovacia izolácia pre štruktúry ohraničené ohňom.

 

application

 

 

Fyzikálne a chemické ukazovatele

 

Vlastnosti

 

Sv.

GC BLT

HašBlesk

Hz BLT

PočítačBlesk

Teplota špecifikácie. (titul)

1260

1260

1360

1430

1600

 Pracovná teplota. (titul)

1050

1100

1200

1350

1500

Objemová hustota (kg/m3)

64-160

64-160

64-160

64-160

96/128

@24H

Lineárne zmršťovanie po zahrievaní

-3

(1000 stupňov)

-3

(1100 stupňov)

-3

(1250 stupňov)

-3

(1350 stupňov)

-1

(1400 stupňov)

Tepelná vodivosť

0,09 (400 stupňov)

0,17 (800 stupňov)

0,32 (1 000 stupňov)

0,09 (400 stupňov)

0,17 (800 stupňov)

0,31 (1 000 stupňov)

0,09 (400 stupňov)

0,13 (600 stupňov)

0,22 (1 000 stupňov)

0,09 (400 stupňov)

0,76 (600 stupňov)

0,22 (1 000 stupňov)

0,16 (600 stupňov)

0,28 (1 000 stupňov)

0,45 (1400 stupňov)

Pevnosť v ťahu (MPA)

0.05

0.05

0.06

0.06

0.08

 

Chemický Kompozícia

 

Al2O3

43

44

51

35

71

 

Al2O3+SIO2

96

98

99

-

-

 

Zro2

-

-

-

13-15

-

 

FE2O3

1.0

0.5

0.2

0.2

0.2

 

Nat2O+K2O

0.5

0.3

0.2

0.2

0.2

 

Veľkosť (mm)

 

Dĺžka*šírka*hrúbka
7200*610/1220*25,3600*610/1220*50,4800*610/1220*38
7200*610/1220*6,14400*610/1220*12.5,28800*610/1220*6.38

 

Hrúbka

10-25

 

 

 

Produktívny proces


Prikrývky na keramické vlákna sa vyrábajú pomocou pokročilej technológie spinningu, proces zahŕňa:

Výber surovín-materiály s vysokou čistotou hlinitého oxiducitu pre optimálny tepelný výkon.

Tavenie a vláknitá-suroviny sa roztopia pri ultra vysokých teplotách a točia sa na jemné vlákna.

Dierovanie ihly - vlákna sú mechanicky spojené pre zvýšenú pevnosť a flexibilitu.

Tepelné spracovanie - stabilizované pri vysokých teplotách, aby sa zlepšila trvanlivosť.

 

ceramic fiber blanket process

 

Balenie

 

Stlačené rožky zabalené do plastov (pre hromadné objednávky)

Vlnité kartóny (pre menšie zásielky)

Vodotesné a prachové obaly, aby sa zabránilo poškodeniu vlhkosti

Štandardné veľkosti zahŕňajú 7200x610/1220 mm (LXW), ale sú k dispozícii vlastné rozmery.

ceramic fiber blanket packaging

 

Často

Q1: Aká je maximálna teplota pre prikrývky na izoláciu keramických vlákien?
Odpoveď: Môžu vydržať nepretržité použitie pri 1260 stupňoch (2300 stupňov F), s krátkodobou expozíciou až do 1400 stupňov (2552 stupňov F).

Q2: Sú tieto izolačné prikrývky bezpečné pre priemyselné použitie?
Odpoveď: Áno, sú nehoršiteľné (oheň A1), chemicky inertné a bez nebezpečných materiálov.

Otázka 3: Ako sa porovnávajú s tradičnými refraktérnymi tehlami?
Odpoveď: Sú ľahšie, ľahšie sa inštalujú a energeticky efektívnejšie znižujú straty tepla a náklady na palivo.

Q4: Môžu byť použité vo vlhkých prostrediach?
Odpoveď: Aj keď je odolná voči vlhkosti, odporúčame ďalšie vodotesné povlaky pre aplikácie vonkajšieho alebo vysokého huby.

Otázka 5: Aká hrúbka a možnosti hustoty sú k dispozícii?
A: Štandardná hrúbka sa pohybuje od 10 do 50 mm, s hustotou 64-128 kg/m³. K dispozícii sú vlastné možnosti.

Q6: Aký je dodací čas na hromadné objednávky?
Odpoveď: Zvyčajne 7-15 dní v závislosti od objemu objednávky a prispôsobenia.

 

Populárne Tagy: 1260 Prikrývky na keramické vlákna, Čína 1260 Výrobcovia keramických vlákien, dodávateľov, továreň

Zaslať požiadavku

whatsapp

Telefón

E-mailom

Vyšetrovanie