O SPOLOČNOSTI

Skontrolovať továrne

Q1: Kvôli epidémii nemôžeme ísť do Číny kontrolovať továrne. Máte nejaké riešenia?

A1: Môžeme si dohodnúť stretnutie a potom môžeme rastlinu skontrolovať pomocou videa.

Dajte nám vedieť podrobnosti o našej továrni a výrobe. To môže tiež ušetriť nejaké cestovné náklady.

Kvalita Produktov

Q1: Ako zaručujete kvalitu svojich produktov?

A1: Máme úplný systém zabezpečenia kvality a skúsených inšpektorov kvality, pred výrobou otestujeme surovinu a po dokončení vykonáme fyzikálne a chemické testovanie pre každého a pošleme vám správu.

Môžete tiež požiadať inšpekciu tretej strany, aby vykonala test, ak máte nejaké pochybnosti.

 

O ŽIAROBÁRNYCH TEHLÁCH

Mullitové izolačné tehly

Q1: Akú hustotu by mohli vyprodukovať ľahké mullitové izolačné tehly?

Odpoveď 1: Minimálna hustota je 0,5 g/cm3, maximálna je 1,3 g/cm3. Štandardná je 0,6,0,8,0. 9,1.{14}}, 1,1 g/cm3 atď...

Q2: Aká je teplota vypaľovania mullitovej izolačnej tehly?

A2: Teplota vypaľovania alebo JM23 je 1300 C a 1400 C pre Jm26, 1500 C pre JM28.

Q3: Aká je hlavná oblasť použitia mullitových izolačných tehál?

A3: Jeho použitie je široké, hlavne v keramickej peci, oceliarni a izolačnom obložení v peci, môže tiež priamo kontaktovať oheň.
Tehly do rotačnej pece

Q1: Pre rotačnú pec (ako je cementová pec alebo vápenná pec atď.), Dokážete navrhnúť celú pec?

A1: Áno, samozrejme. Máme profesionálne inžinierske tímy, môžeme nielen poskytnúť našu schému navrhovania zobrazujúcu špecifikácie a veľkosti každej použitej zóny, ale tiež môžeme poskytnúť návod na inštaláciu.

(Tehly pre cementovú pec zahŕňajú hlavne: tehly Magnesia chorme, tehly Magnesia spinel a hercynitové tehly)

Q2: Aké tehly odporúčate pre rotačnú pec (ako je cementová pec, vápenka atď.)

A2: Navrhneme rôzne tehly proti rôznym zónam, ako je spekacia zóna, zvyčajne odporúčame použiť magnéziové chrómové tehly alebo magnéziové fero spinelové tehly, niektorí európski zákazníci si vyberú naše magnéziové fero spinelové tehly používané v peci, ktorých výkon je oveľa lepší a znečistenie je malý.

 

O IZOLAČNÝCH PRODUKTOCH

Deka a doska z keramického vlákna

Q1: Vyvážate niektorý zo svojich produktov do Európy? Aké sú produkty?

A1: Áno, naše výrobky sa vyvážajú do Európy. Rovnako ako RHI, aj Calderys a Intocast sú našimi zákazníkmi. Vyvážame k nim šamotové tehly, magnéziové chrómové tehly a izolačný materiál.

Q2: Mohli by ste mi povedať, aké množstvo nakládky vašej prikrývky z keramických vlákien je pre plnú nádobu?

A2: Áno, pozrite si množstvo FCL nižšie.

CF deka

              Množstvo v balení (rolky)

tepl

B/D

Veľkosť

(mm)

U.W.

(kg/ks)

Rolky / paleta

20 GP

40 Veliteľstvo

1260

96

14400x610x13

10.96

16/20/paleta

160

420

1260

96

7200x610x19

8.01

16/20/paleta

160

420

1260

96

7200x610x25

10.54

16/20/paleta

160

420

1260

96

3600x610x50

10.54

16/20/paleta

160

420

1260

128

14400x610x13

14.62

16/20/paleta

160

420

1260

128

7200x610x19

10.68

16/20/paleta

160

420

1260

128

7200x610x25

14.05

16/20/paleta

160

420

1260

128

3600x610x50

14.05

16/20/paleta

160

420

1400

128

14400x610x13

14.62

16/20/paleta

160

420

1400

128

7200x610x19

10.68

16/20/paleta

160

420

1400

128

7200x610x25

14.05

16/20/paleta

160

420

1400

128

3600x610x50

14.05

16/20/paleta

160

420

Q3: Mohli by ste poskytnúť množstvo nakládky vašej dosky z keramických vlákien pre celý kontajner?

A3: Áno, pozrite si množstvo FCL nižšie.

CF bveslo

              Množstvo v balení (ks)

tepl

B/D

Veľkosť

(mm)

U.W.

(kg/ks)

Kúsky/Paleta

20 GP

40 Veliteľstvo

1260

300

1000x500x15

2.25

300/354/paleta

3000

8496

1260

300

1000x500x30

4.5

150/176/paleta

1500

4224

1260

300

1000x500x40

6

112/132/paleta

1120

3168

1260

300

1000x500x50

7.5

90/104/paleta

900

2496

1260

300

1000x500x60

9

74/88/paleta

740

2112

1260

300

1000x500x70

10.5

64/74/paleta

640

1776

Lano z keramických vlákien

Q1: Koľko druhov lán máte?

A1: Pre normálny tvar máme dva typy: okrúhle lano a štvorcové lano.

Pre materiál normal máme dva typy: lano s výstužou z nerezového drôtu a lano s výstužou zo sklolaminátu.

Q2: Aký bol rozdiel medzi lanom s výstužou z nehrdzavejúcej ocele a lanom s výstužou zo sklenených vlákien?

A2:1. Vystuženie drôtom z nehrdzavejúcej ocele, pracovná teplota je asi 1050 stupňov -1100 stupňov, pretože najvyššia pracovná teplota nehrdzavejúcej ocele je okolo 1050 stupňov.

2. Sklolaminátové vystuženie, pracovná teplota môže dosiahnuť 550 stupňov -650 stupňov, pretože najvyššia pracovná teplota sklolaminátu je okolo 600 stupňov.

Q3: Aké bolo balenie s lanom?

A3: Balenie je zvyčajne plastová ochranná fólia + tkané vrecko. Na požiadanie môžeme prispôsobiť tvrdý kartón pre zákazníkov s požadovaným logom, poplatky sa vypočítajú samostatne podľa aktuálnej situácie.
Lano z keramických vlákien

Q1: Aká je štandardná veľkosť papiera z keramických vlákien?

A1: Štandardná veľkosť hrúbky papiera z keramických vlákien je 0.5-10MM a štandardná veľkosť šírky je 610MM/1220MM. Dĺžka nie je obmedzená. Ak je však balený v kartóne, odporúča sa nepresiahnuť 7,32 kg (hustota vláknitého papiera je 200 kg/m3).

Napríklad: 12M*610MM*5MM/6M*610MM*10MM

Q2: Aké je balenie vláknitého papiera?

A2: Balenie papiera z keramických vlákien: balenie papiera z keramických vlákien je vo všeobecnosti kartónové balenie, štandardná veľkosť kartónu kotúčového papiera z keramických vlákien: 320 * 320 * 620MM

Kusy papierových kartónov z keramických vlákien sú prispôsobené podľa veľkosti špecifikovanej zákazníkom.

Q3: Má papier z keramických vlákien vodotesný efekt?

A3: Povrch papiera z keramických vlákien má určitý vodotesný účinok, ale nemal by byť dlho namočený vo vode. Vodotesný účinok papiera z rozpustných vlákien je lepší ako papier z vlákien.

Odporúča sa testovať podľa skutočného prostredia používania (možno poskytnúť bezplatné vzorky)

 

 

 

 

 

 

whatsapp

Telefón

E-mailom

Vyšetrovanie