Deka z keramického vlákna
MOQ: 50 kotúčov
Popis
Deka z keramických vlákien sa vyrába obojstranným ihlovaním surových komponentov do vlákien a ich nástrekom taveninou pri vysokej teplote. Stupeň prepletenia vlákien, odolnosť voči delaminácii, pevnosť v ťahu a rovinnosť povrchu, to všetko sa po procese obojstranného vpichovania značne zvýši. Vláknitá prikrývka neobsahuje žiadne organické spojivo, čo zaisťuje, že izolačná prikrývka z keramických vlákien je vyrobiteľná a stabilná pri vysokých a nízkych teplotách. Kombinuje požiarnu odolnosť, tepelnú izoláciu a tepelnú ochranu bez použitia spojiva. Pri použití v neutrálnom oxidačnom prostredí si môže udržať dobrú pevnosť v ťahu, húževnatosť a štruktúru vlákien.
Výrobná metóda prikrývky z keramických vlákien z kremičitanu hlinitého zahŕňa pridanie 17% ZrO2, čo výrazne zvyšuje prevádzkovú teplotu produktu. Produkt má zníženú tepelnú vodivosť, vynikajúcu tepelnú izoláciu, je bez chuti, netoxický a bez azbestu. Má tiež účinok na úsporu energie a rozsah pracovnej teploty 800-1300 stupňov. V priemyselných peciach je to najčastejšie používaný ľahký ohňovzdorný výrobok s tepelnou izoláciou.
Vlastnosti
Deka z keramických vlákien si môže zachovať dobrú pevnosť v ťahu, húževnatosť a štruktúru vlákien, keď sa používa v neutrálnej a oxidačnej atmosfére. Teplotná odolnosť je 950-1400 stupeň s chemickou stabilitou, tepelnou stabilitou, absorpciou zvuku a znížením hluku, vysokou pevnosťou v ťahu, nízkou tepelnou vodivosťou, nízkou tepelnou kapacitou atď. I je bielej farby a bežnej veľkosti.

Aplikácia
Deka z keramických vlákien môže byť použitá v leteckom, oceliarskom a petrochemickom priemysle atď.
Používa sa akopožiarna a tepelná izolácia vojenskej techniky;
ttepelná izolácia priemyslových pecí a obkladov stien a podkladov vykurovacích zariadení;
tepelná izolácia vysokoteplotných zariadení;
tepelná izolácia vysokoteplotných potrubí;
tepelná izolácia elektrických komponentov.
Fyzikálne a chemické indikátory
|
Vlastnosti
|
ST BLT |
GC BLT |
HABLT |
HZ BLT |
Osobný počítačBLT |
|
|
Špecifikácia Tepl. (stupňa) |
1260 |
1260 |
1360 |
1430 |
1600 |
|
|
Pracovná teplota (stupňa) |
1050 |
1100 |
1200 |
1350 |
1500 |
|
|
Objemová hustota (kg/m3) |
64-160 |
64-160 |
64-160 |
64-160 |
96/128 |
|
|
@24H Lineárne zmršťovanie po zahriatí |
-3 (1000 stupňov) |
-3 (1100 stupňov) |
-3 (1250 stupňov) |
-3 (1350 stupňov) |
-1 (1400 stupňov) |
|
|
Tepelná vodivosť |
0.09 (400 stupňov) 0.17 (800 stupňov) 0.32 (1000 stupňov) |
0.09 (400 stupňov) 0.17 (800 stupňov) 0.31 (1000 stupňov) |
0.09 (400 stupňov) 0.13 (600 stupňov) 0.22 (1000 stupňov) |
0.09 (400 stupňov) 0.76 (600 stupňov) 0.22 (1000 stupňov) |
0.16 (600 stupňov) 0.28 (1000 stupňov) 0.45 (1400 stupňov) |
|
|
Pevnosť v ťahu (MPa) |
0.05 |
0.05 |
0.06 |
0.06 |
0.08 |
|
|
Chemický Zloženie
|
Al2O3 |
43 |
44 |
51 |
35 |
71 |
|
|
Al2O3+SiO2 |
96 |
98 |
99 |
- |
- |
|
|
ZrO2 |
- |
- |
- |
13-15 |
- |
|
|
Fe2O3 |
1.0 |
0.5 |
0.2 |
0.2 |
0.2 |
|
|
Nie je k dispozícii2O+K2O |
0.5 |
0.3 |
0.2 |
0.2 |
0.2 |
|
Veľkosť (mm)
|
DĹŽKA * ŠÍRKA * HRÚBKA |
HRÚBKA 10-25
|
||||
Produktívny proces
Ako primárne suroviny slúžia bauxit a koksové kamene. Po roztavení pri vysokých teplotách v elektrickej peci sa materiály následne transformujú na vlákna metódou vstrekovania a vrhania. Potom sa pridá spojivo a produkty vláknitej pokrývky sa ochladia, sušia a formujú.
1. Surovina prikrývky z keramických vlákien má kontrolu kvality vrátane fyzikálneho a chemického testovania.
Vybrané suroviny vložte do pece na zvlákňovanie pri vysokej teplote.
2. Ihla s ihlovacím strojom.
3. Utkanú deku zrolujte.

Balenie a doprava
Balenie podľa štandardu bezpečnostného balenia na vývoz do mora
Expedícia: naloženie hotového baliaceho materiálu v továrni kontajnerom Door toDoor
Z tvrdého papierového kartónu (vonku) + plastové vrecká (vnútri).

Populárne Tagy: Prikrývka z keramických vlákien, Čína výrobcovia, dodávatelia, továreň na prikrývky z keramických vlákien
Dvojica
nieTiež sa vám môže páčiť
Zaslať požiadavku















